• DOLAR5,3197
  % 0,69
 • EURO6,0334
  % 0,61
 • ALTIN229,7694
  % 0,18
 • BIST 100101.994
  % 0,25
SON DAKİKA HABERLER
5 Ekim 2018 Cuma Saat: 16:00

Belediyeleri İyi ler Yönetecek

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan ile Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ün yanı sıra partinin Genel İdare Kurulu Üyeleri Ünye’de teşkilatla bir araya geldi.
Belediyeleri İyi ler Yönetecek

İyi Parti Milletvekillerinden oluşan bir heyet Ordu ve Giresun il ve ilçelerindeki teşkilatla fikir alış verişi yapmak için bölgeye geldi. İyilik Kervanı adını verdikleri heyet istişare toplantılarına Ünye’den başladı.

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan ile Denizli Milletvekili Yasin Öztürk’ün yanı sıra partinin Genel İdare Kurulu Üyeleri Ünye’de teşkilatla bir araya geldi. İlçe Başkanı İrfan Demir ve partililer tarafından karşılanan heyet gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Belediyeleri İyiler Yönetecek”

İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan ” İyiler Kervanı, belediye seçimleri öncesi yola çıktı. Geçtiğimiz hafta 37 ilde yapılan istişareler bu hafta da devam ediyor. 81 ili dolaşarak partimiz mensupları ile fikir alış verişinde bulunuyoruz. Halkımızın bizden neler istediğini, taleplerini dinliyoruz. Belediyeleri bizler yöneteceğiz bundan sonra. İyiler Belediyesi olma yolunda mücadelemizi vereceğiz. Teşkilatların Genel Merkezden isteklerini not alarak genel merkeze ileteceğiz. Biz aslında teşkilatı dinlemeye geldik” dedi.

“Her Fikri Önemsiyoruz”

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ise “yerel seçimler öncesi saha çalışmaları ve sizden aldığımız fikirleri genel merkeze yansıtmak için buradayız. Her fikri önemsiyoruz ve her türlü talebinizi bekliyoruz” dedi.“Ünyeli Geçinen Bakanlar Oldu”İyi Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir ise Ünye’nin sorunlarına değindiği açıklamasında “Ünye’nin 20 yılı çalınmıştır. 1999’dan bu yana aynı zihniyete sahip insanlar Ünye’yi yönetmişlerdir. Durum meydandadır. Orasının iyi olduğunu söylemiyorum ama en kötü ihtimalle bir Fatsa ile kıyasladığımız zamanda dahi aradaki farkı görmek mümkün. Ünye 1980’li yıllarda kültür Sarayına sahip, 3-4 sineması varken malesef 20 yılın sonunda kültür saraHeyet Ünye’deki istişarenin ardından sırasıyla Fatsa, Perşembe, Altınordu ve Giresun’da da istişare toplantıları yapacak.yını kaybetmiş, sinemaları kapanmış kendi kabuğuna çekilmiş bir ilçe durumuna geldi. Bunu söylerken 1987 yılından 24 Haziran’a kadar her dönem bakan çıkardığını da söylememiz gerekiyor. Gerçekten Ünye’ye layıkıyla, fazlasıyla hizmet eden bakanlarımız oldu. Sayın Şükrü Yürür, Sayın Refaiddin Şahin ve Sayın İdris Naim Şahin’in isimlerini anmadan geçemeyeceğim. Gerçekten büyük hizmetler yaptılar. Ama maalesef Ünyeli geçinen bakanlar oldu. Bunu herkes biliyor herkes tarif ediyor. Hatta onlara destek veren arkadaşlar da bunları söylüyor. Yalancı bakanlarımız oldu. Ünyelilerin öncelikle Ünye’ye sahip çıkması gerekiyor” 

Bu haber toplam 308 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : ünye iyi parti, iyilik kervanı,

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler