kk
SON DAKİKA HABERLER
8 Kasım 2021 Pazartesi Saat: 16:49

Ünye'de Atatürk’ü Anma Koşusu Yapıldı

Ünye ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında Ünye Çamlık ile İskele arasında Atatürk Koşusu düzenledi.
Ünye'de Atatürk’ü Anma Koşusu Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında Ortaokullar ve Liseler arası Ünye Çamlık ile İskele arasında Atatürk Koşusu düzenledi.

Yarışmada Yıldız Erkekler kategorisinde, TOKİ Ömer Çam Ortaokulu öğrencisi Kerim Muhammed Kılıç birinci, Fatih Ortaokulu öğrencileri Ceyhan Gümüş ikinci, Oğuzhan Berke üçüncü oldu.

Kız Kızlar Kategorisinde Fatih Ortaokulu öğrencileri, Eda Güdek birinci, Ayten Özsoy ikinci ve Medine Bıyıkoğlu üçüncü oldu.

Genç Erkekler Kategorisinde, Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu öğrencisi Soner Gemici birinci, Mehmet Refik Güven Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Can Dikci ikinci ve Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Aykut Işık üçüncü oldu.

Genç Kızlar Kategorisinde, Tekkiraz Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Meryem Tuncay birinci, Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi İrem Arslan ikinci ve Tekkiraz Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Esra Türk üçüncü oldu.

Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz tarafından verildi.

Bu yarışmalar kaybedeni olmayan yarışmalar

Ödül töreninde konuşan Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, “Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83. Yıldönümü dolasıyla düzenlenen anma etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz Atatürk Koşusu etkinliğimize katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Bu yarışmalar kaybedeni olmayan yarışmalar. Bu nedenle katılan tüm öğrencilerimizi tebrike ediyorum. Dereceye giren öğrencilerimizi kutluyorum. Bu yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen başta idarecilerimiz olmak üzere öğretmen arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.

Bu haber toplam 60 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Ünyede, Atatürk’ü, anma, koşusu, apıldı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler