kk
SON DAKİKA HABERLER
15 Mayıs 2021 Cumartesi Saat: 16:30

Torun, Ünyelilerle Bayramlaştı

CHP Genel Başkan Yardımcısı-Ordu Milletvekili Seyit Torun bayramın üçüncü günü Ünye’ye gelerek teşkilatlar ve Ünyelilerle bayramlaştı.
Torun, Ünyelilerle Bayramlaştı
Asacom

CHP Genel Başkan Yardımcısı- Ordu Milletvekili Seyit Torun bayramın üçüncü günü Ünye’ye gelerek teşkilatlar ve Ünyelilerle bayramlaştı.


Bayram ziyaretleri için memleketi Ordu ’ya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Ünye’ye gelerek partililerle bayramlaşarak ülke gündemini değerlendirdi.


İKTİDAR OLMADAN HİÇBİR ŞEY ÇÖZEMEYİZ

Torun’u Ünye’de İlçe Başkanı İsa Maral ve parti yöneticileri karşıladı. Ünye’de biz dizi ziyaret gerçekleştiren CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, “İnşallah dostlarımızla birlikte güçlendirilmiş demokratik parlamenter sistemi yeniden inşa edeceğiz. Denge denetlemeyi ve kuvvetler ayrılığını yeniden inşa edeceğiz. Demokrasiyi birinci sınıf demokrasi, evrensel hukuku ve özgürlük alanlarını genişleteceğiz. Bu ülkede barış ve refah içerisinde yaşayacağız. Bunu yapabilecek gücümüz var. Tek bir şeye ihtiyacımız var.  O da iktidar olmaya. İktidar olmadan ne sizin, ne benim, ne arkadaşlarımızın hiçbirimizin sorununu çözemeyiz. İktidar olmak zorundayız. Çalışmak ve mücadele etmek zorundayız. Artık karşımızda bir parti devleti var. Tamamen devletin gücünü vatandaşa siyasi olarak kullanan, bizi ayrıştıran ötekileştiren, senden benden diye bizi bölen bir yapı var. Bu yapıyı geldiği yere geri göndereceğiz. Demokratik yollarla onların artık görevine son vereceğiz. Halkın iktidarını dostlarımızla birlikte kurarak bu ülkeyi normalleştireceğiz” dedi.


“BÜTÜN SORUNLARI ÇÖZMEYE TALİBİZ”

Torun, “Bu süreç bizi önümüzdeki günlerde çok daha yoğun bir çalışmaya sevk edebilir. O anlamda sürekli sahada olmak zorundayız. İnanılmaz sıkıntı ve sorun var. Hele hele hani, normalleşme diyoruz ya bu iyileşip te bu kapanmalar bittiğinde gerçek biraz daha su yüzüne çıkacak. Şimdi herkes evinde bir şekilde durumu götürüyor ama sahaya çıktığımızda artık normalleştiğimizde Türkiye’nin içinde bulunduğu durum çok daha net ortaya çıkacak. Biz bütün sorunları çözmeye talibiz. Dersimize çalıştık. Çözümü de biliyoruz. İnşallah iktidara geldiğimizde o çözümü ortaya koyacağız. Bu ülkenin kaynakları bu ülkenin sorunlarını çözmeye yeter. Yeter ki siz tercihinizi vatandaştan yana kullanın. İnanın çözülemeyecek gibi düşündüğünüz kaderimizmiş gibi sorunların nasıl çözüldüğünü de hep beraber göreceksiniz. Bir beş yıla ihtiyacımız var. O beş yıl içerisinde Türkiye’de nelerin değişeceğini hep beraber göreceğiz inşallah” dedi.

 

Bu haber toplam 90 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Torun, Ünyelilerle, Bayramlaştı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler