kk
SON DAKİKA HABERLER
5 Ekim 2021 Salı Saat: 09:16

SAYIN NUMAN KURTULMUŞ YİNE ŞAŞIRTMADI

Ne söz verdi, nede verdiği sözler hakkında açıklama yaptı.
SAYIN NUMAN KURTULMUŞ YİNE ŞAŞIRTMADI

Ne söz verdi, nede verdiği sözler hakkında açıklama yaptı.

 

Ak Parti Genel Başkan Vekili Sayın Numan Kurtulmuş, bir dizi inceleme, ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Ünye’ye gelerek , Ünye 15 Temmuz Meydanı’nda toplu açılış törenini gerçekleştirdi.

03 Ekim 2021 pazar günü  Ordu programı kapsamında Ünye de Ak Parti Gençlik Kolları Karadeniz Bölge Kampını ziyaret ederek Ramada Otelde gerçekleşen organizasyonda Kurtulmuş, burada gençlere seslendi.

Ramada otelde gerçekleşen organizasyonun ardından Ünye Belediye Başkanlığını ziyaret ederek,  Ünye 15 Temmuz Meydanı’nda vatandaşların katılımının az olduğu toplu açış töreninde önceki dönem belediye başkanının yapmış, hazırlamış ve bitirmiş, daha sonra yapmayı planlayıp yapmayı hazırladığı projelerin bugün Ünye belediyesinin hazırlamış olduğu proje olarak lanse edildi.

Yapılan konuşmalarda projelerin bitirileceği konusunda herhangi bir söz verilmediği gibi Sayın Numan Kurtulmuşun yaptığı konuşmada Ünye ve Ünyeliler hakkında sorunlar yetirilince bilgilendirilmediği yapmış olduğu konuşmalarda kendini belli etti.

Sayın Numan Kurtulmuş yaptığı konuşmada daha önce söz verdiği 5 Mega proje ile ilgili herhangi bir söz sarf etmedi.

Sayın Numan Kurtulmuş yapmış olduğu konuşmada; “Hızlandırılmış bir ordu programındayız. Sabah saatlerinden Ordu Çevre Yolunun kalan kısmını gözden geçirilmesi ve Ordu Şehir Hastanesi İnşaatının yerinde denetlenmesi faaliyetlerinde bulunduk. Daha sonra Ak Parti Gençlik Kolları Karadeniz Bölge Kampını ziyaret ettik. Şimdi buradayız. Biraz sonra Fatsa’da olacağız. Aranızda olmaktan, Ünye de olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ordu da merkezi hükümetin büyükşehir belediyemizin, ilçe belediyelerimiz, Ünye için konuşursak Ünye Belediye Başkanımızın ve ekip arkadaşlarının uyum içerisinde çalıştığını söyleyebilirim. Ne zaman Ankara’ya Ordu veya Ünye ile alakalı bir istek ve arzuda gelirse bu belediye başkanı olur ilçe başkanları olur bizde milletvekillerimiz ile kapılarımızı sonuna kadar açmaya zorlamaya gayret ediyoruz. Şimdiye kadar güzel hizmetleri almış olarak iktidarımızın bu gücünden istifade etmiş oluyoruz. Bu sayede de yerel yönetimlerimizin yönetiminden de istifade etmiş oluyoruz. Bugün burada yılladır Ünye için konuşulan OSB’nin ben ilk anından itibaren çok yakından takip eden birisiyim. Belli bir aşamaya kadar geldi. Oranın faaliyete geçtiğini bir çok vatandaşında orada istihdam imkanı sağlayacak kapasitede olduğunu düşünüyorum. Organize sanayi bölgemizde fabrikaların çalıştığına da şahitlik ederiz. Bölge halkını ve gençlerinin orada çalıştığını iş bulduğunu görmek nasip olur. Aynı şekilde üniversite yerleşkesinin açılması zaten planımızda var. Oranın güzel bir kampüse kavuşturularak burada Ünye’nin adına yakışır bir biçimde adlandırılması yıllardır hayaldi, hedefti umut ediyorum ki onu da gerçekleştireceğiz. Bu projelerin gerçekleştirilmesinde Ünye halkının da desteklemesi teşvik etmesi, yeri geldiği zaman ne yapıyorsunuz diye sormasını tavsiye ediyorum. Böyle bir desteğin olması özellikle üniversite kampüsünün yapılması konusunda ciddi bir destekleri olursa bu işlerin daha da hızlı olacağını biliyoruz. Ünye’mizin hizmet tesislerini de hizmete alıyoruz. Güzel bir vesile ile buradayız. İnşallah bunların tamamlandığını ileri sevilere gittiği noktaları görmek nasip olur  diyerek temenni ediyorum” dedi.

 

Sevgili hemşehrilerim, siyasetteki amacımız halkın rızasını halkın duasını kazanmaktır. Yapılan her bir iş günlük hayatta yaptığı işleri kolaylaştırmaktır. Bir tarafı şehrimize vizyon katan işlerdir, ama diğer  taraftan da baktığımız zaman ülkemizin topyekûn gelişmesi sağlayan bunlar önemli işlerdir. Sadece birkaç cümle içerisinde söylediğim Ordu da ki 900 yataklı ilaveleri ile 1,500 yataklı olacak kapasiteye sahip şehir hastanesinin yapılması, üniversitenin çevre yolunun yapılması, Ünye’deki Organize Sanayi Bölgesi, Ünye kampüsünün tamamlanması ve diğer işlerin hepsi nihayetinde bir hizmete hitap ediyor” diyerek ulusal gündeme döndü.

Yaptığı konuşmada verdiği sözler hakkında hiçbir cümle kurmadı yapılan projeler hakkında söz vermedi.

Konuşmanın ardından Fatsa Belediyesi yeni binasının açılışını da gerçekleştirmek üzere Ünye’den ayrıldı.

 

 

Bu haber toplam 361 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : SAYIN, NUMAN, KURTULMUŞ, YİNE, ŞAŞIRTMADI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler