kk
SON DAKİKA HABERLER
6 Aralık 2019 Cuma Saat: 20:06

Ünyemiz’de AçıLışı Yapılan Vitamin Eczanesi Hayırlı Uğurlu Olsun..!

Ünye 15 temmuz meydanında açılışı Eski Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu tarafından açılışı gerçekleştirilen vitamin ezcanesi şifaya ve vitamin dağıtmaya başlamıştır.
Ünyemiz’de AçıLışı Yapılan Vitamin Eczanesi Hayırlı Uğurlu Olsun..!
Asacom

 

Ünye 15 temmuz meydanın’da bugün açılışı gerçekleştirilen Vitamin Eczanesi Eski Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu tarafından açılışı gerçekleştirilmiştir. Eczane sahibi Doğukan Demir için Ahmet Arpacıoğlu; ‘’inşallah adı gibi vitamin dağıtır şifa dağıtır diyerek, Ünyemize hayırlı uğurlu olsun’’ dedi. Açılış pastasını Arpacıoğlu ile Ünye Ticaret Odası Başkanı İrfan Akar ve Ezcane sahibi Doğukan Demir ile birlikte keserek açılış kurdalesini kesmek için makaslarını aldılar hayırlı uğulu olsun diyerek kurdaleyi kesip açılışını tamamladılar.

Ahmet Arpacıoğlu; ‘’Ezcanemiz bizlere şifa dağıtıcak adın’da olduğu gibi vitamin dağıtıcak bu ezcanemizin ünyemize bölgemize sağlık getirmesini diliyorum ezcane sahibimize önce allah’tan sağlık sonra’da bol kazançlar dileklerimizle hayırlı uğurlu olsun diyor ve açılışımıza geçmek istiyorum.’’

Eczane Sahibi Doğukan Demir; Merhabalar öncelikle herkeze geldikileri için teşekkür ederim bizde sağlık meslek, aileden gelen bir gelenek dedemden, anneme, annemden, dayıma ve dayımdan’da bana geçti bende güzel ünyemize elimizden geldiğince bu alanda gayret göstericeğim tekrardan hepinize geldiğiniz için teşekkür ederim.’’ Diyerek açılışını yapmıştır.

Bu haber toplam 193 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : eczane, açılış, tören, ünye

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler