kk
SON DAKİKA HABERLER
21 Kasım 2020 Cumartesi Saat: 12:19

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ TERÖR, TERÖRİST VE UZANTILARINI KINIYOR

Terör, terörist ve uzantıları için yapılan açıklamalara kayıtsız kalmayan Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği, “Esefle ve şiddetle kınıyoruz” dedi.
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ TERÖR, TERÖRİST VE UZANTILARINI KINIYOR
Asacom

Terör, terörist ve uzantıları için yapılan açıklamalara kayıtsız kalmayan Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği, “Esefle ve şiddetle kınıyoruz” dedi.

FATÜNDER Onursal Başkanı Adnan Sobi, şu açıklamayı yaptı:


“Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak son günlerde, terör, terörist ve uzantıları için yapılan akıl dışı açıklamalara kayıtsız kalamayız.


Ülkemizin bekası, varlığı ve ilelebet yaşaması için, hayatlarını, bedenlerinin tercihsiz herhangi bir parçasını hiç düşünmeden seve seve veren. Bu fedakarca mücadeleyi dağda, taşta, karda, yağmurda, şehirde, köyde, karada, havada, denizde her zaman ve her yerde daha doğrusu adeta ibadet edercesine feda eden kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve dua ile anıyorum.


Kahraman şehitlerimiz ve çok kıymetli emanetleri olan aileleri dün olduğu gibi bugünde başımızın tacı olacaktır. Kahraman şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz ve kıymetli aileleri her zaman hayatlarını bir eksikle yaşayacaklar. Bizlerin en büyük görevi, kahramanlarımızın bu eksikliklerini hissettirmemek ve yaşamlarının bundan sonraki zamanlarında daha huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmelerine katkı sunmak olacaktır.


Son zamanlarda yapılan bazı anlamsız, seviyesiz ve devlet aklına yakışmayan açıklamaları ve açıklamayı kim yaparsa yapsın, hangi mevki ve makamda olursa olsun esefle ve şiddetle kınadığımızı belirtmek istiyorum.


Adını ağzımıza değil, aklımıza dahi almak istemediğimiz, hatta ülkemizin havasını dahi solumasının zorumuza gittiği terörist ve terörist sevicileri adeta masummuş gibi göstermeye çalışanlar bu mübarek ülkeyi sırtında taşıyanlara, dünümüze, bu günümüze, yarınlarımıza ve İslam’a hakaret etmiştir.


Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak, sayın Cumhurbaşkanımızın bu üzücü ve onur kırıcı duruma acilen müdahale etmesini beklediğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

Bu haber toplam 61 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : adnan sobi, şehit, gazi,

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler