kk
SON DAKİKA HABERLER
21 Kasım 2020 Cumartesi Saat: 17:37

CAN DOSTLARIMIZ İÇİN YEMEK VAKTİ

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören'in "Her Can Bize Emanet" anlayışı ile verdiği talimat üzerine Altınordu Belediye ekipleri sokak hayvanlarını hiç yalnız bırakmıyor.
CAN DOSTLARIMIZ İÇİN YEMEK VAKTİ
Asacom


Altın ordu Belediye ekipleri hayatlarımıza sevgi merhamet ve neşe katan can dostlarımızı, minik patileri her gün düzenli olarak besleme çalışması yürütüyor.

Öteden beri " Her Can Bize Emanet" anlayışı ile sokak hayvanlarına sahip çıkan Altın ordu Belediyesi, kendini iyice hissettirmeye başlayan kış mevsimi ile birlikte sokak hayvanları ile ilgili tedbirlerini arttırıp bu konudaki  hazırlıklarını tamamladı. Pandemi koşullarıyla birleşen kış mevsiminde sokak hayvanlarının yiyecek bulmasının daha da güçleşeceğini dikkate alan Altın ordu belediyesi, sokak hayvanlarını kış şartlarında da sahipsiz bırakmayacak. 


Her gün düzenli olarak şehrimizin çeşitli noktalarında oluşturulan besleme noktalarına yem ve mama takviyesi yapan Altın ordu Belediyesi ekipleri yine sokak hayvanlarının yoğunlukla bulunduğu noktalarda da besleme çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Göreve geldiği günden bu yana "sevgi ve merhamet şehri Altınordu" diyen Başkan Aşkın Tören'in liderliğinde yine ilk defa şehrin muhtelif mahallelerinde "Kedi Evleri" kuran Altın ordu Belediyesi, şehri birlikte paylaştığımız tüm  canlılara sahip çıkmaya devam ediyor.


Sokak hayvanlarını besleme çalışmalarında hayvanseverler grupların desteğini de alan  Altın ordu Belediyesinin bu çalışması sokak hayvanlarının yaşamlarını kolaylaştırıyor.
Altın ordu Belediyesinin sokak hayvanlarına yönelik çalışmaları kış mevsiminde de artarak devam edecek

Bu haber toplam 24 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : sokak hayvanı, kedi, köpek, ordu, altınordu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler