kk
SON DAKİKA HABERLER
30 Nisan 2021 Cuma Saat: 10:21

17 GÜN SONRA TAM GAZ DEVAM

20 yıldır Ünye’de Mobilya Boyama, Tamir işi üzerine hizmet veren Güler Mobilya, tanınmışlığı ve güvenilir işçilikle ile hizmet vermeye devam ediyor.
17 GÜN SONRA TAM GAZ DEVAM
Asacom

20 yıldır Ünye’de Mobilya Boyama, Tamir işi üzerine hizmet veren Güler Mobilya, tanınmışlığı ve güvenilir işçilikle ile hizmet vermeye devam ediyor.

Pandemi sonrası Lake üzerine yeni bir iş yeri açmak istediklerini belirten Güler Mobilya İşletme Sahibi Adem Güner, müşterilerine daha değişik modellerle, renklerle işlerini büyütmek olduğunu söyledi.

Güler,bu zamana kadar kimseyi mağdur etmediklerini, eskimiş eşyaların bakım ve onarımını yapıp müşteriye o şekilde teslim ettiklerini ifade ederek şunları söyledi.

Güler Mobilya İşletme Sahibi Adem Güler, “2000 yılından bu yana mobilya boyama tamir üzerine İstanbul’da bu işi öğrenerekten Ünye’de hizmete sunduk. Abi kardeş şuanda bu işi yürütüyoruz. Mobilya boyama ve tamir işi yapıyoruz. Panel Kapı, CNC kapı, masa, sandalye, yatak takımı, gümüşlük takımı boya takımı bu sektör üzerine çalışıyoruz.  Biz boyama haricinde başka bir sektörde yetişmediğimiz için sadece boya tamir üzerine ikinci bir iş yeri açmayı düşünüyoruz. 2 ay sonra pandemi biterse.  Orada daha değişik işleri sunacağız müşterilerimize. Lake üzerine açacağız orayı. Burası eski mobilya tamir üzerine olacak. Buradaki iş yerimiz. Kapanma süresi içerisinde müşterilerimizi mağdur etmemek şekilde işlerimizi bitirip teslim ettik. 17 gün istirahate çekileceğiz. Ondan sonra kalan işlerimize devam edeceğiz. Anlaşmış olduğumuz işlerimiz var pandemi sonrası onları yapacağız. Yaptığımız ürünleri daha iyi bir şekilde makine sistemine o şekilde hizmete sunacağız. Değişik renk ve modellerle insanlarıma sunmak için çalışıyoruz. Ünye’de bilinmiş tanınmış kişiyiz burada onun için potansiyelimiz biraz geniş.Ünye, Fata, Terme, Ordu , Tekkiraz, Çaybaşı, olmak şartıyla her tarafa iş boyayıp gönderiyoruz. Bu zamana kadar kimseyi mağdur etmedik” dedi.

Bu haber toplam 121 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : 17, GÜN, SONRA, TAM, GAZ, DEVAM

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler