kk
SON DAKİKA HABERLER
9 Haziran 2021 Çarşamba Saat: 22:29

BEYAZIT BEBEKTEN EMNİYET TEŞKİLATINA ÇAĞRI VAR

İskenderun’da görev yapan Polis Memuru Şükrü Eser’in oğlu için zaman giderek daralıyor. Aile, yardımseverlerden, kendilerine yardım etmelerini ve evlatlarının da hastalığı yenebilmesini umutla bekliyor.
BEYAZIT BEBEKTEN EMNİYET TEŞKİLATINA ÇAĞRI VAR
Asacom

Hatay Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan bir polis memurunun bebeği, SMA hastası. Beyazıt adlı bebeğe yardım için, Valilik izni ile bağış kampanyası başlatıldı.

 

Hatay’da görevli Polis Memuru Şükrü Eser’in minik oğlu Beyazıt Eser, küçük yaşta teşhisi konulan SMA Tip-1 hastalığının tedavisi için kendisine uzanacak yardımları bekliyor. Hastalığın tedavisi için gereken 19 Milyon TL’nin toplanabilmesi için aile tarafından bir banka hesabı açıldı.

İskenderun’da görev yapan Polis Memuru Şükrü Eser’in oğlu için zaman giderek daralıyor. Aile, yardımseverlerden, kendilerine yardım etmelerini ve evlatlarının da hastalığı yenebilmesini umutla bekliyor.

BEYAZIT BEBEK İÇİN SESSİZ KALMAYALIM

Beyazıt bebek  için duyarsız kalmayan Emekli Polis Memuru Kızı Aylin Yazıcı Emniyet Teşkilatına destek çağrısında bulundu.

Sosyal medya hesabında dolaşırken polis memuru olan Şükrü Eser’in SMA hastası olan çocuğu için başlattığı bağış kampanyasına çektiği video ile kendini fena hisseden Yazıcı, polis memuru Şükrü Eser’e ulaşarak ne yapılması gerektiğini sordu.

O BABANIN  FERYADI BENİ YÜREKTEN ETKİLEDİ

Aylin Yazıcı, Beyazıt bebek için elimizden ne gelirse ne kadar başarılı olursak, ne kadar erken gerekli miktarı toplarsak o kadar iyi  diyerek şunları söyledi.

Yazıcı, “bir gün sosyal medyanın bir tanesinde gezerken bir babanın SMA TİP-1 Hastası olan Oğlu için yardım feryatlarını  duydum. O babanın  feryadı beni gerçekten yürekten etkiledi. Onun sonrasında araştırdıktan sonra o polis abimizin ilk çocuğunu da SMA tipli bir hastalıktan kaybettiğini  öğrendim. Sonra baba ile irtibata geçtim. Yine bir gün sosyal  medyada yayınlanan afişle birlikte babayı aradım baba ile ufak bir sohbetimiz oldu. O sohbet esnasında bunların yani tekrarını lansa etti bana  yapmamız gereken elimizden ne gelebilir diye  sordum ailesine  onun sonrasında şükrü abi diyeceğim ben ona çünkü onların çalışmış olduğu mesleğin ekmeğini yiyorum hala ve şu kelimeyi kullandı “kimin gönlünden ne koparsa “ ama beni en çok etkileyen şu oldu birinci evladını da SMA hastalığından   vefat ediyor. 1 evladını  bu hastalıkta kaybediyor onun sonrasında bir çocuğu  yani ikinci evladı Beyazıt’ımız dünyaya geliyor Beyazıt’ta   SMA hastası olarak dünyaya geliyor ve  Beyazıt  günden güne yutkunma gücünü kaybetti yaklaşık 3-4 makinaya bağlı hayatını devam ettiriyor” dedi.

 

YÜZDE 50’Sİ TAMAM

“Şuanda zaten kampanyanın yüzde 50’sine ulaştık Allah razı olsun destek veren herkesten. Bağışların  devamını tabi ki bekliyoruz insanlar bu konuda duyarsız kalmasın  5 lira , 10 lira,100 lira ,20 lira  hiç kimse bunu göz etmesin kimin gönlünden ne kopuyorsa SMA tip1 hastalarına  özellikle bu çocuklarımızı hayata kazandırmak namına herkesin yardımını bekliyoruz. Özellikle Emniyet teşkilatının yardımını bekliyorum” dedi.

Bu haber toplam 98 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : BEYAZIT, BEBEKTEN, EMNİYET, TEŞKİLATINA, ÇAĞRI, VAR

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler