kk
SON DAKİKA HABERLER
10 Temmuz 2021 Cumartesi Saat: 10:45

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 3 Günlük Ordu Programını Tamamladı

Bir dizi açılış ve temel atma programlarına katılmak üzere 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü Ordu'ya gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 3 günlük Ordu programını tamamladı.
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 3 Günlük Ordu Programını Tamamladı
Asacom

7 Temmuz 2021 Çarşamba günü sırasıyla Gürgentepe, Ulubey ve Kabadüz ilçelerimizde Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı hizmet birimlerinin açılış ve temel atma törenlerine katılan ve bazı ziyaretlerde bulunan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, ilimizdeki programını 8 ve 9 Temmuz 2021 tarihlerinde de sürdürdü. 
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 8 Temmuz 2021 Perşembe günü de Korgan, Fatsa ve Altın ordu İlçe Müftülüğü Hizmet Binalarının açılış törenine katıldı.
Korgan Müftülük Hizmet Binası ve Yatılı Kuran Kursu’nun Açılışını Yaptı 
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, beraberinde Vali Tuncay Sonel ile birlikte ilk olarak Korgan İlçesine giderek, burada İlçe Müftülük Hizmet Binası ve Yatılı Kuran Kursu’nun açılışını gerçekleştirdi.
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Vali Tuncay Sonel ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Korgan İlçesinin Tepe Mahallesinde hizmet verecek olan İlçe Müftülüğü ve Yatılı Erkek Kur'an Kursu’nun açılış kurdelesini keserek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Yeni Müftülük Hizmet Binasında, toplantı salonu, kütüphane, mescid, arşiv bölümleri yer alırken, Kur'an Kursu'nda ise derslikler (7 tane), kütüphane, çok amaçlı salon, idare odası, revir, 100 kişilik yatakhaneler, mutfak, kiler, soğuk hava deposu, yemekhane, çamaşır odası, personel odası, idare odası, öğretmen odası, spor salonu ve öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılayacak basketbol, voleybol , futbol gibi fiziksel gelişimini destekleyen sosyal donatı ile çevrelenmiş olarak hazır hale getirildi.

Bu haber toplam 73 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler