kk
SON DAKİKA HABERLER
14 Temmuz 2021 Çarşamba Saat: 20:58

BİSİKLET VAR,YOL YOK...

Ünye Çevre Derneği Başkanı İrfan Tosun, Ünye sahilde su ve çamur birikintilerinin Ünye’ye yakışmadığını belirterek; “Ünye bunu mu hak ediyor? dedi.
BİSİKLET VAR,YOL YOK...
Asacom

Ünye Çevre Derneği Başkanı İrfan Tosun, Ünye sahilinde yapılan bisiklet yolu ve kaldırım çalışması sırasında kaldırımlarda su birikintisi ve çamur oluştuğunu belirterek yetkililerden Ünye sahili temizlenmesini istedi.

Şarzlı bisikletlerle drift yapılıyor

Ayrıca Ordu büyükşehir Belediyesi tarafından, Ünye sahilde kiralanan şarjlı bisikletlerle bazı gençlerin drift yaptığını söyleyen Tosun, Ünyeli vatandaşların bu konuda mağdur olduğunu, ailelerin rahatsız olduğunu söyledi.

Ünye Çevre Derneği Başkanı İrfan Tosun yaptığı basın açıklamasında, “Biz Ünye’nin güzelliklerini anlatmak istiyoruz ama maalesef ama maalesef son dönemde Ünye çok kötü bir süreç geçiriyor. Tam yaz ayındayız. İzmir’i İzmir yapan Kordon boyu, Ünye’mizi de Ünye yapan sahilimiz. Sayın Hilmi Güler bu Ordu halkı size oy verdi. Bu Ünye halkı size güvenerek Belediye Başkanı yaptı. Bu şehre, bu insanlara yazık günah. Ünye bunu mu hak ediyor? Sahilimizi bu hale getirmek kimsenin hakkı değil. Ordu Büyükşehir Belediyesini ve Ünye Belediyesini göreve davet ediyoruz. Dışarıdan Ünye’ye gelen bir sürü misafirimiz var. Bir gece itfaiye ile sahili bir temizleyin.” dedi.

Şarzlı bisikletler sahilde korkuya yol açıyor

Tosun açıklamasını şöyle bitirdi; “Ünye sahiline elektirikli bisikletleri dizmişler. Adeta gençler sahilde ralli yapıyorlar. İnsanlar korkarak sahile çıkıyor. Bizim sahilden başka hiçbir şeyimiz yok. O yüzden derhal bunun durdurulmasını, bu rezaletin bir an önce bitirilmesini istiyoruz. Bu konu ayrıca Adem Atik’e de, Asım Suyabatmaz’a da, Hilmi Güler’e de aktarılmış. Daha ne bekleniyor? Bir an öce sonlanmasını istiyoruz.”

Bu haber toplam 158 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : BİSİKLET, VAR, YOL, YOK...

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler