kk
SON DAKİKA HABERLER
17 Temmuz 2021 Cumartesi Saat: 15:54

MEVCUT BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ

Ünye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi(ESKKK)’nin Başkanı Ümit Özkan, olağan genel kurulda güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
MEVCUT BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ
Asacom

1961 yılında kurulan ve o günden itibaren faaliyetini sürdüren Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 57. Olağan genel kurulunu Grande Hasan Bey Hotel’de gerçekleştirdi. 1071 üyesi bulunan kooperatifin Genel Kurulu çoğunluğun sağlanmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Genel kurulun Divan Başkanlığı’na Ordu Giresun Bölge Birliği Başkanı Yüksel Kaya yaptı. Bakanlık temsilcilerinin de hazır bulunduğu genel kurulda kooperatifin Muhasebe Müdürü Soner Çam tarafından faaliyet raporu, gelir-gider bilanço cetveli, denetim raporu okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Yeni Yönetim Belli Oldu

57.Olağan genel kurulda 2015 yılından itibaren kooperatifin başkanlığını yapan Başkan Ümit Özkan Divana liste veren tek aday oldu. Başka listenin bulunmadığı genel kurulda Ümit Özkan üyelerin tam desteğini alarak yeniden başkanlığa seçildi. Özkan’ın yönetiminde ise şu isimler bulunuyor; Hüseyin Çakır, Mustafa Bıyıkoğlu, Murat Korkmaz ve Davut Ocak. 3 yıl süreli Bölge Birliği Temsilciliğine Ümit Özkan, Mustafa Bıyıkoğlu ve Murat Korkmaz seçildi. Denetim Kurulu Üyeliğine ise Ömer Faruk Kalafat ve Mehmet Yörük seçildi.

Başkan Özkan; Sizler Bizim İçin Çok Çok Değerlisiniz

Genel Kurulda kendisine destek veren üyelere teşekkür eden Başkan Ümit Özkan, “Ortaklarımız ve esnaflar olmazsa Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri olmaz. Sizler bizim için çok çok değerlisiniz. Bugününü bizlere ayıran herkese teşekkür ederim. Ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla sizlere daha iyi bir hizmet ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

42 yıllık Üye Plaketle Onurlandırıldı

Genel Kurulda, Ünye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 42 yıllık üyesi Bekir Gazezoğlu’na bugüne kadar Kooperatife verdiği emeklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi. Plaketi Ünye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi adına Ordu Giresun Bölge Birliği Başkanı Yüksel Kaya takdim etti.

Bu haber toplam 91 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : MEVCUT, BAŞKAN, GÜVEN, TAZELEDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler