kk
SON DAKİKA HABERLER
14 Ağustos 2021 Cumartesi Saat: 16:12

Kahramandan Acı Haber...

Minik Elif'i Sele Kapılmaktan Kurtaran Kahramandan Acı Haber..Kastamonu'daki sel felaketinde Murat Özdemir (40) ile eşi Sermin (30), kızları Sudenaz (13) ve Elif Özdemir (3) Küre ilçesi yakınlarında sele yakalandı...
Kahramandan Acı Haber...

Minik Elif'i Sele Kapılmaktan Kurtaran Kahramandan Acı Haber..Kastamonu'daki sel felaketinde Murat Özdemir (40) ile eşi Sermin (30), kızları Sudenaz (13) ve Elif Özdemir (3) Küre ilçesi yakınlarında sele yakalandı. Aynı yolda mahsur kalan bankaya ait para nakil aracında görevli Ertuğrul Sevik yetişti ve küçük Elif'i kucaklayarak ilerideki kepçe operatörüne teslim etti. Yardım için geri dönen Ertuğrul Sevik, Özdemir ailesinin geri kalan fertleriyle birlikte sele kapılıp hayatını kaybetti. 

 

İstanbul Esenyurt Belediyesi'nde zabıta memuru olarak çalışan Murat Özdemir (40) ile eşi Sermin (30), kızları Sudenaz (13) ve Elif Özdemir’in (3) memleketleri Kastamonu'nun İnebolu ilçesine giderken Küre ilçesi yakınlarında İkiçay köprüsü üzerinde sele yakalandığı ortaya çıktı.

 

Suyun yükselmesiyle köprüde mahsur kalan ailenin yardımına ise yine aynı yolda mahsur kalan bankaya ait para nakil aracında görevli Ertuğrul Sevik'in yetiştiği ve küçük Elif'i kucaklayarak ilerideki kepçe operatörüne teslim edip kurtulmasını sağladığı öğrenildi.

Yardım için döndü, sele kapıldı

Ertuğrul Sevik'in, yardım için tekrar geri döndüğünde ise Özdemir ailesinin diğer fertleriyle birlikte sele kapıldığı ortaya çıktı. AFAD tarafından yapılan arama kurtarma çalışmalarında Murat, Sermin ve Sudenaz Özdemir ile Elif'i kurtaran Ertuğrul Sevik'in cansız bedenine ulaşıldı.

Bu haber toplam 193 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Kahramandan, Acı, Haber...

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler