kk
SON DAKİKA HABERLER
30 Ağustos 2021 Pazartesi Saat: 17:59

MEMLEKET PARTİSİ ORDU İL KONGRESİNİ YAPTI

Tek listeyle gidilen kongrede mevcut Kurucu İl Başkanı Mahir Akdere yeniden Memleket Partisi Ordu İl Başkanı olarak seçildi.
MEMLEKET PARTİSİ ORDU İL KONGRESİNİ YAPTI
Asacom

 Tek listeyle gidilen kongrede mevcut Kurucu İl Başkanı Mahir Akdere yeniden Memleket Partisi Ordu İl Başkanı olarak seçildi.

  Ordu TESK Otel’de gerçekleşen kongreye Memleket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Mert Ünlü, Memleket Partisi Meclisi üyesi Ömer Özdoğan, Memleket Partisi P.M üyesi Ruşen Sever, Memleket Partisi Samsun İl Başkanı Recep Kılıç,  Giresun İl Başkanı Vehbi Güven, Artvin İl Başkanı Fehmi Mutlu,Türkiye Değişim Partisi Ordu İl Başkanı İlhan Kaya, Türkiye Değişim Partisi Altın ordu İlçe Başkanı  Serkan Çelik, Adalet Partisi Ordu İl Başkanı  Şeref Güler, Demokrat Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Ercan Gündüz’ün yanı sıra çok sayıda davetli ve parti üyeleri katıldı.


 Kongre açılış konuşması yapan Başkan Akdere hükümetin artık Ülkeyi yönetemediğine vurgu yaparak mevcut yönetimin artık değişmesi gerektiğini, ifade etti.

 Önce memleket, adalet, vicdan ve iş” ifadesini kullanan Başkan Akdere “Umudumuz olan gençlerdir. Siz yürekli üyelerimizle birlikte çok çalışacağız. Birleşeceğiz, büyüyeceğiz, bölüşeceğiz” dedi.


Akdere, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

 “ Mevcut iktidarın Türkiye’nin sorunlarını çözmek gibi bir hedefleri yok. İşte Memleket Partisi, bu ihtiyacın gereği olarak, bu halka yeni bir umut olarak kuruldu. Bu ülke, bu halk, bu iktidara da bu muhalefete de mecbur değildir, mahkum değildir.'' Dedi.

 

 Memleket Partisi Ordu İl Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Ordu İl Başkanı Mahir AKDERE, Hatice GÜRSOY, Öykü ÇALIŞ, Ahmet BAYRAKTUTAN, Halil ALBAYRAK, Görkem ÇAYAN, Cavit ÇANDIR, Salih ÖZDEMİR, Bülent KOÇ, Serap DEMİR, Zafer YAYLA, Murat AKKOYUN, Saffet ÖZKAN, Hasan GÜRSOY, Ümit YAĞCI, Erbay ÇEKÜÇ, İbrahim ÖZDEMİR, Muharrem AKTAŞ, Mehmet DEMİR, Tolga YILMAZ, Murat GÜL

HABER:Ahmet ÇELENK

Bu haber toplam 80 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : MEMLEKET, PARTİSİ, ORDU, İL, KONGRESİ, YAPTI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler