kk
SON DAKİKA HABERLER
16 Kasım 2021 Salı Saat: 09:08

İVE Genel Başkanı: Hayatımızı İnsanlığa Adadık

Merkezi İstanbul'da bulunan İVE (İmanlı Vatan Evladı Derneği) Genel Başkanı Mustafa Nazilli gece gündüz demeden yeni projeler ile ülke genelinde çalışmalarına devam ediyor.
İVE Genel Başkanı: Hayatımızı İnsanlığa Adadık

Merkezi İstanbul'da bulunan İVE (İmanlı Vatan Evladı Derneği) Genel Başkanı Mustafa Nazilli gece gündüz demeden yeni projeler ile ülke genelinde çalışmalarına devam ederken Dernek yönetimi olarak hayatımızı insanlığa adadık diyerek çalışmaları ile ilgili dosyayı Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a verdiklerini açıkladı.

Projeleri bir bir hayata geçiren İVE  Yönetimi

Medya sektörünün tanınmış isimlerinden olan Soner Başer'in "Engelin Mucizesi" isimli projesini de dernek bünyesinde yürütmeye başladılar.

PROJELER BAKAN VARANK'IN ELİNDE

Uluslararası Teknoloji ve Eğitim Vakfı UTEV'in kuruluş aşamasında olduğuna vurgu yapan Başkan Nazilli yürüttükleri projeleri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a teslim ederek Yerli ve Milli Bilgisayar Oyun Projesi ve Engelin Mucizesi isimli projelerini hayata geçirmeyi hızlandırmak için gerekli girişimleri devam ettireceklerini açıkladı. 

İVE Derneği Yönetimi olarak bundan sonra çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini dile getiren Nazilli 2022 yılında Uluslararası Teknoloji ve Eğitim Vakfı UTEV'in ülke genelinde çalışmaları ile sık sık  gündeme geleceğini de sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 75 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler