kk
SON DAKİKA HABERLER
Sırbistan Nakliyat Rusya Nakliyat
27 Kasım 2021 Cumartesi Saat: 12:26

SP İlçe Divan Toplantısı Gerçekleşti

Saadet Partisi Kasım ayı Ünye İlçe Divan Toplantısı, Genel İdare Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Akkiraz ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Sıddık Öz’ün de katılımlarıyla yapıldı.
SP İlçe Divan Toplantısı Gerçekleşti

Saadet Partisi Ünye İlçe Teşkilatı Kasım ayı Divan Toplantısını yaptı. Divan Toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Genel İdare Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Akkiraz ile İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Sıddık Öz de katıldı.

Divan toplantısında konuşan İlçe Başkanı Özgür Şahin; “Özlediğimiz, hasretle beklediğimiz pandemi sonrasında buluşmaları gerçekleştirmeye başladık. Bu ayki İlçe divan toplantımızda, bir önce ki dönem Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcımız, aynı zamanda Saadet Partimizin Genel İdari Kurulu Üyemiz İsmail Hakkı Akkiraz hocamız var, İl Yönetim Kurulu üyemiz Muhammed Sıddık Öz abimiz, temsilcilerimiz var, hepiniz hoş geldiniz. İnşallah Türkiye’de ve dünyada gelişen olaylarla ilgili İsmail Hakkı Akkiraz hocamızın sizlere gerekli doyurucu bilgileri vereceğine inanıyorum.” dedi.

Toplantıda konuşan Genel İdare Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Akkiraz şunları söyledi;

Türkiye dış mihrakların oyuncağı haline getirildi

“Yaşanabilir bir Türkiye’ye ve yeni bir Saadet oluşması için doğru hak anlayışı içerinde bir mücadelenin içerisindeyiz. Özellikle Erbakan Hocamızın tanımıyla işbirlikçi ve taklitçi zihniyetlerin elinde Türkiye maalesef bugün dünyayı avucunun içerisine almış ırkçı emperyalizmin, dış mihrakların oyuncağı haline getirilmiş. Türkiye ahlaki ve manevi değerler bakımından büyük bir tahribatla karşı karşıya bırakılmıştır. Ekonomik olarak bütün üretim alt yapısı tahrip edilmiş, üretemeyen ama gelişmiş olan ülkelerin ürünlerini ithal ederek kendi varlığını devam ettirmeye çalışan bir ülke haline gelmiştir. Bu arada bütün sermayesini o sermayeyi geri dönüştürecek yatırımlara değil sermayeyi israf edecek yatırımlara harcıyor.  Ve şuanda da büyük bir ekonomik krizi içerisine sokulmuş bir Türkiye’de yaşıyoruz. Büyük bir hayat pahalılığı var, her gün zamlarla karşı karşıyayız.

Eğitim sistemi bizim nesillerimizden adeta tarihinden inancından örf ve adetlerinden uzaklaşmış nesiller yetiştirmeye devam ediyor.

Dostu kalmayan bir ülke olduk

Hem komşular açısından hem de uluslararası açısından bugün dostu olmayan bir ülke haline dönüştük. Bu politikanın temelinde kırmızı koltuklar uğruna Amerika ve Amerika’nın etrafında çöreklenmiş bugün Orta Doğuyu kendi emelleri istikametinde şekillendirmeye çalışan bir topluluğun bir dış politikayla maalesef karşı karşıyayız.

Saadet Partisi olarak iktidarda ki insanlara bu yolun yol olmadığını, bu gidişatın gidişat olmadığını ifade ediyoruz.

Çözüm; ahlak ve maneviyat…

Çözüm olarak Türkiye’nin her şey den önce ahlaki ve manevi değerler tekrar önem veren bir ülke haline dönüştürmesi eğitiminde önce ahlaki ve manevi değerlerin önde olarak örf ve adetlerimize kültürlerimize ayrılık veren bir sisteme geri dönüş yapmalıyız. Toplumun ihtiyacı olan kaliteli insan yetiştirme vasfını elde etmesi bakımından bir süreci savunuyoruz. Bugün üretmeden tüketme çılgınlığı içerindeyiz hem madenlerimizin işletilmesi hem sanayileşme üzerinde yapılacak üretim bakımı ve hem de toprağın işletilmesi bakımından tarım ve hayvancılık üreten bir Türkiye’yle ancak bizim bugün ki krizi çözebileceğimizi bu millete anlatmaya çalışıyoruz.”

Saadet Partisi Kasım ayı İlçe Divan Toplantısı 26 Kasım Perşembe akşamı saat 19.30’da İlçe Teşkilatında Genel İdare Kurulu Üyesi İsmail Hakkı Akkiraz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Sıddık Öz, İlçe Başkanı Özgür Şahin, parti yönetici ve üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Bu haber toplam 78 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : SAADET PARTİ TOPLANTI DİVAN

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler