kk
SON DAKİKA HABERLER
Sırbistan Nakliyat Rusya Nakliyat
12 Ocak 2022 Çarşamba Saat: 10:04

TAVLI: ÜNYE İL OLMA GÜNDEMİNDE “YERİ VE ZAMANI DEĞİL”

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ünye basın camiasını bir araya getiren Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Ünye'mizde faaliyetlerini sürdüren tüm basın camiasına hayırlı görevler diledi.
TAVLI: ÜNYE İL OLMA GÜNDEMİNDE “YERİ VE ZAMANI DEĞİL”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’nın, gazetecilerle ayrı ayrı ilgilenmesi gözden kaçmadı. Akşam yemeğinde bir araya gelen Başkan Tavlı, Ünye Belediyesi’nin çalışmalarının anlatıldığı video ile sunum yapıldı. Daha sonra da belediyelerin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Programda basın mensuplarıyla sohbet eden ve sorularına cevap veren Başkan Tavlı ’ya: Son zamanda gündemden düşmeyen Ünye İl Olma konusunu şöyle değerlendirdi:

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı,” Ünye İl olma şuan zamanı ve yeri değildir. Zamansız konuşulan işin hiçbir faydasını görmedim.  Zamansız öten horozun başını keserler. İl olmamız için önce istiaresi yapılır, değerlendirilir sonra genel merkeze gönderilir. Bir tasarrufu olduğunda bizde o hissi hissettiğimizde gereğini yaparız” diye söyledi.

Konuyu hızlıca değiştiren Tavlı, “Bu meseleden önce bizim onlarla çıktığımız bir mesele var. Üniversite yerleşkesi hayata geçirilmesinde konusunda sizlerin de destek vermesini bekliyoruz. Hep beraber elinden tutup nasıl söz verdiysek Ordu Üniversitesi Ünye yerleşkesini temeli atılmış olan bu eğitime hep beraber destek olalım” dedi.

HABER: TUĞÇE KAYMAK

Bu haber toplam 227 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : TAVLI:, ÜNYE, İL, OLMA, GÜNDEMİNDE, “YERİ, VE, ZAMANI, DEĞİL”

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler