kk
SON DAKİKA HABERLER
Sırbistan Nakliyat Rusya Nakliyat
12 Ocak 2022 Çarşamba Saat: 13:12

BAŞKANLIKTA YARIM ASRI DEVİRDİ!

Ünye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu’ nda Bekir Şimşek tek aday olarak katıldığı yönetim kurulunda güven tazeledi.
BAŞKANLIKTA YARIM ASRI DEVİRDİ!

Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen genel kurulda, Ordu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Erdoğan Akyürek divan başkanı seçildi. Genel kurulda, faaliyet raporu, denetim raporu, bilanço, gelir gider cetveli okundu ve oylandı. Tek listeyle girdiği seçimde yeniden güven tazeleyen Bekir Şimşek’in yönetimi ise, “Okan Kılıçaslan, Yüksel Dalgıç, Ahmet Martoğlu, Adnan Güray, Murat Tulkar, Murat Yiğit, Adnan Sözkesen, Ömer Alparslan” gibi isimlerden oluştu.

Yapılan genel kurul sonrası konuşan Ünye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Bekir Şimşek, “Ben bu görevde 30 yılımı doldurdum. Bizden önce 27 sene bir ağabeyimiz vardı ve başkanlık yapmıştı. Bende ikinci başkandım. Onu da katarsam tam 42 senedir bu esnafın hizmetindeyim. Yani bu bölgenin de ayrıca en uzun başkanlık yapanlardan birisiyim. Şu odamız içerisinde sorunlar bir tarafta ve ekonomi bir tarafta en çokta bizi vurdu. Araçlarımızın çoğu yarım çalıştı. Okul servisi yapan araçlarımız hiç çalışmadı. Ama odamızda diğer odalar gibi çok fazla bütçesi olmadan kendisini götürebilen bir oda olarak faaliyetini sürdürüyor. Ben kurulumuza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür eder, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Yapılan genel kurula ayrıca oda başkanları, oda üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ünye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı asıl üyeler:

1.    Okan Kılıçaslan

2.    Yüksel Dalgıç

3.    Ahmet Martoğlu

4.    Adnan Güray

5.    Murat Tulkar

6.    Murat Yiğit

7.    Adnan Sözkesen

8.    Ömer Alparslan

Denetim Kurulu Asıl Üyeler

1.    Yusuf Ziya Kutlu

2.    Mehmet Kavaklı

3.    Cevat can Özkan

 

Bu haber toplam 59 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : BAŞKANLIKTA, YARIM, ASRI, DEVİRDİ!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler