kk
SON DAKİKA HABERLER
Sırbistan Nakliyat Rusya Nakliyat
14 Ocak 2022 Cuma Saat: 10:44

Esnaf Okuldan Şikayetçi..

Ülke genelinde olduğu gibi Ünye de de gürültü kirliliğinden rahatsız olan insanlardan biri olan esnaf, Mehmet Kılıçarslan yetkililere seslendi.
Esnaf Okuldan Şikayetçi..
Asacom

Ülke genelinde olduğu gibi Ünye de de gürültü kirliliğinden rahatsız olan insanlardan biri olan esnaf, Mehmet Kılıçarslan yetkililere seslendi. Ünye Mehmet Necati Vidinli Teknik ve Anadolu Lisesi’nin teneffüs zil sesini aşırı yüksek çıkmasından ötürü çevredeki esnafların rahatsız olduklarını dile getiren esnaflar, şikayette bulunduklarını ancak herhangi bir işlem yapmadıklarını söylediler.

 Okul zili sesinin yüksekliğinden rahatsızlık duyulduğunu ifade eden Mehmet Kılıçarslan” evet devlet bizim, okullar eğitim yuvaları bizim içerisinde görev yapan yetkili yetkisiz bütün insanlar, herkes hepimiz günümüze kadar olduğu gibi bundan böylede bu ülkede ve Ünye de yaşayacağız. Âmâ, insanları rahatsız edecek aşırı boyutta olan gürültü altında değil, en azından insanlar olumsuz etkileyen zil sesi dahil tüm gürültülerin belli bir seviyede olan insanı rahatsız etmeyecek şekilde kamuoyuna sunulan ılımlı gürültünün altında huzur ve güven içerisinde yaşayalım istediğimiz için ülke genelinde olduğu gibi Ünye deki yetkililerimize sesleniyoruz! Allah aşkına Yetkililer, İnsan beynini ve bedenini yoran gürültüye bir an önce dur deyin…!” diye konuştu.

HABER:ALEV YILMAZ

Bu haber toplam 177 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : Esnaf, Okuldan, Şikayetçi..

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler