SON DAKİKA HABERLER
Sırbistan Nakliyat Rusya Nakliyat
21 Ocak 2022 Cuma Saat: 09:38

BAŞKAN TAVLI’DAN, DUYARLI PERSONELE ÖDÜL

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı bir vatandaşın bankadan çektiği ve cadde üzerinde düşürdüğü parasını bularak teslim eden Ünye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli Şakir Hatipoğlu’nu altınla ödüllendirdi.
BAŞKAN TAVLI’DAN, DUYARLI PERSONELE ÖDÜL

Kaledere Mahallesi’nde yaşanan olayda banka şubesinden çektiği 22 bin 200 lirayı Belediye Caddesi’nde düşüren Adnan B. İsimli vatandaş yardım için zabıta müdürlüğüne başvurdu. Caddede temizlik yapan Şakir Hatipoğlu yerde gördüğü poşette para olduğunu fark etmesi üzerine poşeti zabıta müdürlüğüne teslim etti. Kısa sürede para vatandaşa teslim edilirken temizlik işçisi Şakir Hatipoğlu’nun bu duyarlı davranışı takdir topladı.

Başkan Tavlı “Gurur Duyduk”

Temizlik işçisi Şakir Hatipoğlu ve Temizlik İşleri Müdürü Civan İkinci Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı makamında ziyaret etti. Belediye personelinin bu davranışından dolayı gurur duyduklarını beliren Başkan Hüseyin Tavlı, “Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimiz Şakir Hatipoğlu bizleri gururlandırmıştır. Davranışıyla kamu görevlisi olmanın gerekliliklerini de yerine getirmiş oldu. Ünye Belediyemizdeki tüm personel arkadaşlarımızın da aynı hassasiyetle görevlerini yerine getirdiğinin altını çizmek istiyorum. Şakir Hatipoğlu kardeşimiz bu davranışıyla onlara ayrıca örnek oldu. Bu örnek davranışından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Onun bu davranışını ödüllendireceğiz” dedi.

Başkan Tavlı Şakir Hatipoğlu’nu altın ile ödüllendirdi.

Bu haber toplam 136 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : BAŞKAN, TAVLI’DAN, DUYARLI, PERSONELE, ÖDÜL

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler