kk
SON DAKİKA HABERLER
20 Kasım 2020 Cuma Saat: 13:35

Büyükşehir’den Yine Altınordu'ya ‘sıcak’ çözüm!

Her gün bir projenin hayata geçtiği Altınordu'da, bucak mahallesi sınırları içerisinde yer alan öceli caddesi sıcak asfalta kavuştu.
Büyükşehir’den Yine Altınordu'ya ‘sıcak’ çözüm!
Asacom

Büyükşehir’den ‘sıcak’ çözüm!


Ordu büyükşehir belediyesi, altın ordu ilçesi’nin öceli mahallesi’ne ulaşımı sağlayan ve aynı zamanda odü eğitim ve araştırma hastanesi’ne hizmet veren güzergahı sıcak asfalt ile buluşturdu.


Ordu’da başlatılan asfalt seferberliği devam ediyor. Büyükşehir belediyesi fen işleri dairesi başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarda, mahalle ve grup yollarının yanı sıra, ilçe merkezlerindeki trafik yükünü çeken cadde ve sokaklarda sıcak asfalt ile buluşuyor. Çalışmalar kapsamında, altın ordu ilçesi bucak mahallesi sınırları içerisinde yer alan öceli caddesi sıcak asfalta kavuştu.


Öceli yolu sıcak asfalta kavuştu


Öceli ve birçok mahalleye direk ulaşım sağlayan yolun önemli bir kısmı parke ve ulaşım konforu açısından sıkıntılı bir haldeydi. Fen işleri dairesi başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalar sonrası, ilk önce altyapı ve zemin iyileştirme çalışması yapıldı. Ekipler, genişletme çalışmalarının ardından, sıcak asfaltla buluşturdukları yolda, standardı yüksek, konforlu bir ulaşımı vatandaşların hizmetine sundu.

Aynı zamanda ordu üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi’nin hemen yanından geçen güzergah, alton ordu ilçesinin en yoğun kullanılan caddeleri arasında yer alıyor.

Bu haber toplam 46 defa okunmuştur

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler