kk
SON DAKİKA HABERLER
10 Haziran 2021 Perşembe Saat: 12:26

ÜTSO’DAN AHŞAP SEKTÖRÜNE DESTEK

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO), odaya kayıtlı meslek gruplarının sorun ve taleplerini dinlemek üzere 2. meslek grubu üyeleriyle ve Basın mensupları ile birlikte kahvaltı programında buluştu. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel ola
ÜTSO’DAN  AHŞAP SEKTÖRÜNE DESTEK
Asacom

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO), odaya kayıtlı meslek gruplarının sorun ve taleplerini dinlemek üzere 2. meslek grubu üyeleriyle ve Basın mensupları ile birlikte kahvaltı programında buluştu.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel olarak düzenlediği Meslek Gurubu kahvaltıları kapsamında 2021 yılının ilk kahvaltısını 2. Meslek Grubu üyelerinin ve basın mensuplarının katılımı ile odanın lokalinde 10 Haziran Perşembe günü gerçekleştirdi.

Pandemi sürecinde bu toplantılara ara verildiğini söyleyen ÜTSO Başkanı İrfan Akar, yasakların kalkması ile meslek gruplarıyla bir araya geleceklerini ve üyelerin sorunlarını dinleyeceklerine belirtti.

Kahvaltıda konuşan Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, “pandemi nedeni ile ara verilen programlarımıza bundan sonra devam edeceğiz. Bugün 2, meslek grupları  Ahşap, mobilya, orman ürünleri  olan gurupları bir araya getirip hasbihal edip var ise bir sorunlarını dinlemek onlara yardımcı olmak açısından buraya geldik. Bizleri kırmayıp buraya kadar gelen herkese teşekkür ederim. Programlarımıza aralıksız devam edeceğiz. Burada farklı sinerjiler ortaya çıkacaktır. Kesinlikle katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bir araya gelip dertlerimizi sorunlarımızı bir birimiz ile paylaşalım istiyorum” dedi.

Bu haber toplam 62 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : ÜTSO’DAN, AHŞAP, SEKTÖRÜNE, DESTEK

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler