kk
SON DAKİKA HABERLER
Sırbistan Nakliyat Rusya Nakliyat
8 Ocak 2022 Cumartesi Saat: 13:36

BU YIL EVLENECEKLER DİKKAT!

Ordu ve Ünye’de bölgeye hitap eden Gayrimenkul Brokeri Özgür Hasten, gayrimenkul ve emlak sektörü hakkında son durumu değerlendirdi.
BU YIL EVLENECEKLER DİKKAT!

Ordu ve Ünye’de bölgeye hitap eden Gayrimenkul Brokeri Özgür Hasten, gayrimenkul ve emlak sektörü hakkında son durumu değerlendirdi.

Hasten, emlak sektöründeki maliyetlerin artması ile beraber işlerde yavaşlama olduğu ancak korkulacak bir durumunda olmadığını belirterek şunları söyledi.

“ Son iki aylık süre içersin de doların artışından dolayı bölgeye inanılmaz bir yatırım gerçekleşti hatta stoktaki dairenin birçoğu tamamen bitme noktasına geldi. Yeni imalatın olmayışı dolar ve Euro’nun yükselmesi yatırımcıyı gayrimenkule yatırım yapmaya teşvik etti. Bu manada da şuanda ciddi bir satış gerçekleştirdik 2021 yılının son gününe kadar çok yoğun geçti. 2022 yılı da şuanda hareketli geçiyor bu hareketliliğin nedenini sorarsanız insanlar bu dönemde yatırım yaptıkları gayrimenkulün yaz döneminde ciddi anada kar getireceğinin farkında artık herkes bilinçli bu konuda o yüzden gayrimenkule yatırım her zaman devam ediyor. Bundan sonraki süreçte fiyatların yükselmesinden sonra bölgedeki durum ne olur diye sorarsanız bölgede metrekarelerde küçülmeler olacak yeni imalatlarda yeni inşaatlarda 2+1’ler küçük 3+1’ler olacak seklinde öngörüm var. Bundan sonraki süreçte yatırımcının cebine göre parasına göre hareket edeceği dönem olacak diye düşünüyorum” dedi.

Gayrimenkul Brokeri Özgür Hasten 2022 yılında yeni evlenecek olan çiftlere de tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi. Hasten, “Müjde anlamında değil sadece tavsiyede bulunabilirim ayaklarını yorganına göre uzatmalarını tavsiyede bulunabilirim neden derseniz hemen en iyisi olsun isteniyor. Hesap kitap yapılmadan o evlilik sürecinden sonra zorluklar başlıyor bu manada da bence cepteki paraya göre hareket edilmeli. Onun içinde o bir sermaye oluşturacaktı çünkü bir sonraki yatırım için belli bir sermaye oluşturduktan sonra daha iyisini daha sonra alabilir bunun tavsiyesini vermek istiyorum” diye konuştu.

HABER:ALEV YILMAZ

Bu haber toplam 94 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : BU, YIL, EVLENECEKLER, DİKKAT!

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler