kk
SON DAKİKA HABERLER
17 Eylül 2021 Cuma Saat: 17:17

O, Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Muhammet Aydın, Dünyanın En İyi 50 öğretmeni arasına biri oldu.
O, Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden Biri
Asacom

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Muhammet Aydın, Dünyanın En İyi 50 öğretmeni arasına girdi.

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Muhammet Aydın, 2021 yılında Global Teacher Prize (Küresel Öğretmen Ödülü) yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına girmeye hak kazandı.

Küresel Öğretmen Ödülü yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren Aydın, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti.

Ünye İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz ve Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İbrahim Elibolca'nın beraberinde bulunduğu ziyarette, öğretmen Muhammet Aydın, yarışmanın detayları ve süreci hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ziyarette, bir süre sohbette bulunan Müdür Vargeloğlu, öğretmeni tebrik ederek şunları söyledi:

"İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevi ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. Bizi biz yapan değerlerimizi, çocuklarımıza öğretmek zorundayız. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm eğitim yöneticilerimizin, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin özverili ve fedakarca bir çalışma içerisinde olacağına inanıyorum. Bu vesileyle eğitimde mükemmelliği teşvik etmek amacıyla, öğretmenlere verilen Küresel Öğretmen Ödülü yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren öğretmenimiz Muhammet Aydın'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum."

 

Bu haber toplam 174 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : O, Dünyanın, En, İyi, 50, Öğretmeninden, Biri

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler