kk
SON DAKİKA HABERLER
27 Şubat 2021 Cumartesi

BU DİZİDE ORDUNUN İNSANI OYNASIN

Çekimlerine Ordu'nun güzide yerlerinde devam eden Kuzey Yıldızı Cast Müdürü Fatih Akkaya Moda TV mikrofonuna konuştu. Kuzey Yıldızı Cast Müdürü Fatih Akkaya MODA TV’ye dizi sektörü, Kuzey Yıldızı dizi çekimlerinin pandemi şart
BU DİZİDE ORDUNUN İNSANI OYNASIN
Asacom

Kuzey Yıldızı Cast Müdürü Fatih Akkaya MODA TV’ye dizi sektörü, Kuzey Yıldızı dizi çekimlerinin pandemi şartları koşullarında nasıl çekildiğine ve oyunculuk hakkında bilgilendirmede bulundu.

Cast Müdürü Fatih Akkaya oyuncu olmak için insanların kendilerine olan özgüvenlerin farkına vardıkları zaman onların sonuna kadar destekçileri olacağını söyledi.

YETENEĞİNE GÜVENEN GELSİN

Oyunculuk konusunda yetenekli olan herkesin dizide yer olduğunu belirten fatih bey tiyatrocu olmaları şart değil yeteneklerine ve öz güvenleri güvensinler her zaman onların yanlarında olacağını söyledi.

Akkaya, “Ben Kuzey Yıldızı Cast Müdürü olarak sadece tiyatrocularla değil yetenekli olan herkese dizimizde yer var. Senaryolarımızda birçok bölüm oyuncularımız var. İlla tiyatrocu olmaları şart değil yeteneklerine güvensinler öz güvenleri olsun ben herkesten deneme çekimi almaya razıyım. Ünye’den olur  Fatsa’dan olur, Altınordu’dan olur Ulubey’den olur hiç fark etmez. Yeter ki castta başvuranlar, işte Fatih Bey ben dizinizde oynamak istiyorum, tiyatro geçmişim yok, diyenler oluyor iç önemli değil. Yeter ki özgüvenleri olsun, yeter ki bana yetenekleri göstersinler ben sonlarına kadar yanlarındayım” dedi.

BU DİZİ ORDU DA ÇEKİLİYOR ORDU NUN İNSANI OYNASIN

Kuzey Yıldızı Cast Müdürü Fatih Akkaya, “Biliyorsunuz ki dizimiz reytingleri iyi olan bir dizi. Kuzey yıldızı reytingleri üst seviyede olan ulusal bir kanalda yayınlanan bir dizi. Dünyanın 223 ülkesinde yayınlanan bir dizi bu. Milyonların izlediği bir dizi. Ben Ünye’den de oyuncular oynatmak isterim, Fatsa’nın da oynatmak isterim. Ünye’den bu zamana kadar en az 60’a yakın bölüm oyuncusu daha fazladır belki de. Ben varsayım olarak söylüyorum gönül ister ki daha fazla oynatayım Ünye’den daha fazla deneme çekimi alayım. Ben sunun taraftarıyım bu dizi Ordu da çekiliyor Ordu ’nun insanı oynasın. Biz Cast olarak Sinop’tan tutunda Artvin’in çıkışına kadar, Erzincan, Erzurum, Kars, Doğu Anadolu bölgesine yaklaşık 12 tane ile hakimiz. Kuzey Yıldızı’nı çekiyoruz, Sen Anlat Karadeniz’i çektik, Benim İçin Üzülme dizisini çektik. Temelin Şifresi, Moskova’nın Şifresi, ve şuanda Trabzon’da Eren Bülbül’ün sinema filmi çekiliyor. Oraya da Ordu ’dan oyuncular gönderiyorum. Rahmetli Şehit Eren Bülbül 14 kardeşti ablalarını canlandıracak karakterler çektik aralarında iyi olanları o filme yönlendirdik. Bu Ordu için bir gurur kaynağı. Ulusal bir sinema filminde oynayacaklar bu bizim içinde bir gurur kaynağı bir Ordu lu olarak” dedi.

BAŞROL OYUNCULARINDAN BİRİ COVİD OLSA TÜM EKİP YATAR

Kuzey Yıldızı Cast Müdürü Fatih Akkaya, “Çok güzel yerler var ama pandemiden dolayı fazla açılamıyoruz. Ersoy hocamızda Ordu ’nun er köşesinde çekim yapmak istiyor ama ne yazık ki pandemiden dolayı ilimizde birinci olmuşuz. Bu şartlar altında siz bir yönetmen olsanız diziyi uzağa taşımak istemisiniz riske atmak ister misiniz? Başrol oyuncularımızdan biri covid olsa bu tüm ekibin 90 kişinin 14 gün yatması demektir. Buda ne demek bölümümüzün 3 hafta yayınlanmaması demek.  Bu da bizim için kötü bir durum. Onun için çok fazla açılamıyoruz. Bu konuda çok titiziz. şuanda setimiz devam ediyor. yaklaşık setimizde 30 kişi var. Sete gelen tüm yardımcı oyuncularımız ilk önce covid testinden geçiriliyor. Ayrıca çekim yerine gitmeden önce çekim yeri dezenfekte ediliyor. Çekim aralarında dezenfekte ediliyor.  ellere alkol sıkılıyor. İnsanlara maske takmaları konusunda sürekli uyarılıyor. Bu konuda güvenlik hat safhada işliyor bizde” diye konuştu.

ÜNYE DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKEN BİR İLÇE

Kuzey Yıldızı Cast Müdürü Fatih Akkaya, “Milyon dolar versen böyle tanıtamazsın. Show TV gibi ulusal bir kanalda çekiliyor, yayınlanıyor. sosyal medyadan bir sür mesajlar geliyor. Buradan arkadaşlar soruyorlar tanımayanlar soruyorlar. Bu yayla nerenin yaylası nereye bağlı. Nereden baksan yayladaki evimize 20 bine aşkın insan gelmiştir sırf fotoğraf çekinmek için. Benimde Ünye de bilmediğim bir sürü yer var. Asarkaya Kent Ormanı ben buraya  bir yada iki kere gitmiştim, Çamlık hele geçen sene yürümekten çok zevk alım yürümeyi pek sevmediğim halde. Ünye’nin de bir çok tarihi alanları var mesire alanları var. Çekim yapılacak yerleri var. Ünye değerlendirilmesi gereken bir ilçe” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 407 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : BU, DİZİDE, ORDUNUN, İNSANI, OYNASIN

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler