kk
SON DAKİKA HABERLER
Sırbistan Nakliyat Rusya Nakliyat
10 Ocak 2022 Pazartesi Saat: 16:19

MODA FM 27 YAŞINA GİRDİ

Ünye'de 88.20 frekansında yayın yapan Radyo Moda 27. yaşını Ünye Atatürk sosyal tesislerinde Düzenlenen Etkinlikle Kutladı...
MODA FM 27 YAŞINA GİRDİ
Asacom

27 yıl önce Ünye Hilal Radyo Reklamcılık ve Yayıncılık adı altında yayına başlayan ve 15 yıldır Moda Fm ismi ile  88.20 Frekansında yayın yapan Ünye Radyo Moda 15. yaşını Ünye Atatürk Parkı sosyal tesislerinde Düzenlenen Etkinlikle Kutladı...

Karadeniz Bölgesini içeren yayın ağıyla beraber İnternet üzerinden dünyanın her yerindeki dinleyicilerine ulaşan Moda Fm 15. yılını kutlladı. Arabesk ve pop müziğin en hit parçaları ve yer yer oyun havaları ile hem kentsel alanlara hem de kırsal kesime hitap eden radyo, tarzında eski ve yeni en kaliteli şarkı ve türkülerle dinleyicilerini kucaklıyor. Kurum çalışanları ile 15. yılını pasta keserek kutladı.

Kutlamada,Radyo Moda Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Bölükbaş ın sunumu ile Radyo Moda’nın Kuruluşundan itibaren yaşanan Maceralı ve Çetin Anıları paylaşıldı...Düzenlenen Etkinlikte Tam Kadro bulunan Radyo moda ve Moda TV Ekibi’nin yani sıra Radyo Moda ya Gönül veren bütün emektarların isimleri paylaşılarak Anılar Yad edildi.

Radyo sunucuları arasında Sezgin Tahmaz (Damarcı),Ebruli Ebru, Gökhan Demir(Gönül Dağı), Murat Yıldırım(Yıldırım İle Geceye Doğru), Sima Çetin (Sima Çetin İle Müzik Saati), Murat Cansız (Firari Genç), Özkan Keskin(Dj Özkan İle Akşam Keyfi), Adem Bölükbaş (Bekarlar Klübü) gibi isim ve lakaplar kaliteli bir yayıncılık anlayışı çerçevesinde yürütülen hizmetler sizlere arabesk müziği tattırmaya devam ediyorlar.

Bu haber toplam 126 defa okunmuştur
Anahtar Kelimeler : MODA, FM, 15, YAŞINA, GİRDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler